villk

polityka

 • piątek, 21 października 2011
  • Papała

   bardzo interesujace jest to ze sprawa śmierci Papały wraca akurat jak sie koalicja układa, zdeicia marszalak borusiewcza, zdeicia politykow psl... zona ministra drzewieckiego skladjaca tego typu zeznania:..

   "Jakiś czas potem K. groził jej, że "ją załatwi"; mówił też, że jeśli kiedyś zezna coś przeciw niemu, "to ją zabije". Świadek tłumaczyła to tym, że ci Rosjanie mieli go wtedy "skopać". Obaj potem do niej dzwonili, ale ona "obawiała się tej znajomości", bo policja powiedziała jej, że obaj b. obywatele ZSRR mogli być w zmowie z K."

   same przyadki w okreslonym czasie ...tak kszatłtyuje sie swiadomosc spoleczna... albo kogos strasz.....

   i moze jescze mój wpis z forum zdnia dzisejszego

   "Śmierc Papaly to klucza do wielu ukladaow z drugiej polowy lat 90 i jescze obecnych....
   ciekawe ze ostatatni wyplywaja  znowu te tematy ..jak temat dyżurny --w sesie .."nie wychylaj sie za bardzo bo my cos wiemy"..... akurat jak sa rozmowy koalicyjne....polityczy pisu gdzes tam sie prewijaja...mazur , moz esoebeio jescze co niekturzy przypomna o "bakomie"... a czy jescze ktos pamieta iglopol... byly rozne drogi tego samego transerfu pienidzy z kasy panstwoehej do kaszy prywatnej (czytaj czasem partyjnej). mazur jest za blisko tego zeby nie wiedzic zablisko FOZU , zelaza..za blisko ludzi ... jedeno podejrzweam napewno ze jak by pzryjechal do Polski to pierwszefgo dnia popelnil by w polskim wiezieniu"samobójstwo"....za wielu zalezy na tym by ta sprawa byla nie odkryta....to sa za durze pieniadze...poprostu"

   polityka sie zminia pieniadze sa wieczne

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   villk
   Czas publikacji:
   piątek, 21 października 2011 15:05
  • kadawfi...

    

   Mam dziwne wrażenie ,że to egzekucja na życzenie USA. zwornik wszelkich ruchów anty kadafistów zastał usuniety terz strop może sie walic .. Mam mieszane uczucia jak ogladajac film z egzekucj caucesku. czy naprwde tak ma wygladac ten leszy świat?

   Przyzwolenie Pani clinton zpred dwych dni na schwytanie lub zabicie kadafiego zostalo jasno spercyzowane i dokladnie wykonane... dlamnie oznacza to ze podział łupow zosatal ostateczne zakceptowany ,....tylko ze to sei niestety tylko wydaje zachodnim politykom --łatwej zburzyc wiatr nad pustynia , trudniej zatzymac pisakowa burze...

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   villk
   Czas publikacji:
   piątek, 21 października 2011 10:21
 • wtorek, 18 października 2011
  • Nowicka..

   tak sobie myśle widzac ostatnie wypowedzi pani Nowickiej , ze ona rosnie.. i to bardzo dobrze .. natomiast ten kto zmusił ją do pouszczenia list wyborczych sld powinien sobie mocno pluć w brode , jej osoba jest juz przykładem na to ze lewica byduje sie juz poza strukturami sld...

   i ma szansa byc inteligenta lewicą...

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   villk
   Czas publikacji:
   wtorek, 18 października 2011 16:04
  • sejm , krzyż , lis

   Apropo wczorajszej dyskusji u Lisa wielkie uznanie dla Posła Godson za KULTURE reszta dyskutantów nie wykazała sie tym przymiotem , jestem oczywiscie za zdieciem krzyża z sali sejmowej i jasnym i klarownym rodziałem Państwa i kościoła . Uważam ze nazywanie tego procesu walka o krzyz jest dużym błędem , to nie jest walka o krzyż  to jest walka o ŚWIECKOŚC PAŃSTWA. Sproowadznie tego do chasła walki o krzyż jest elementem krelikalizacji społeczeństwa . Chce zwrucic uwage ze mylnie sie interpretuje osoby domagajace sie świeckości panstewa jako osoby walczace z religia, owszem one walcza o rodział koscioła od panstwa , walcza z klerykalizacja życia publicznego , walcza czaesto z klerem szczegulne tym dla którego klerykalizacja jest jedyna drogo religi, ale oni nie walcza z religia .Mysle ze w Kosciele sa osoby które to rozumieja i rozumieja także ze wycofanie wie koscioła ze strefy świeckiej najlepiej zrobi samemu kosiołowi -moze nie temu instytucionalnemu , ale napewno temu duchowemu

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   villk
   Czas publikacji:
   wtorek, 18 października 2011 09:09
 • niedziela, 16 października 2011
 • piątek, 14 października 2011
  • kasa watykanu

   jest najwyszy czas na --sekularyzacje.. bo koscił katolicki wycofa sie za chwile z wojny , przestnie byc widoczny w polityce ,,ale przyczajony gospodarczo bedzie mial wpływ coraz wiekszy na wszelki zakulisowe dzałania. to Napolen mowil ze do wojny potrzebne sa trzy rzeczy  PIENIADZE , PIENIADZE I PIENIADZE
   kościół katolicki w Polsce ma te trzy rzeczy  dlatego racją stanu Polskiego pąństwa powinno byc odzyskanie wpływu na stan kasy katolickiej w Polsce .. tylko w ten sposub mozna w dluzej  perspetywie obronic demokracje  . tej "wojny "nie wygra sie krzykiem i demontracjami - choc to najbardziej widowiskowa czaesc tego ideologicznego spory , ten spór rozstrzygną pieniadze... za lat 5 -10-20..
   dlatego mysle ze konkordat powinien byc zerwany a organizacja koscielna podporzadkowan Państwu

   żaden zwiazek wyznaniowy nie może miec pozycji uprzywilejowanej w demokratycznym panstwe

    to chyba oczywiste dla demokratów , choc nie koniecznie takie oczywiste  dla katolików

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   villk
   Czas publikacji:
   piątek, 14 października 2011 09:23
  • klauzula sumienia dla aptekarzy

    

   Nikt nie każe aptekarzom byc aptekarzami  , moga isc zamiatac ulice, dylematów morlnych przy tym chyba miec nie będą.

   Jest rejest leków, jeli ktos chce sam decydowac o tym co bedei sprzedawał a co nie w swojej aptece to moze niech załozy ważywniak a nie apteke..

    

   Zawlaszczanie przestrzeni spolecznej przez katolicko koscielne myslenie jest rakiem demokracji

   Tylko wolne swiatopogladowo Państwo jest gwarantem prestrzegania zasad demokratycznych, dokladnie do DEMOKRACJI  określenia np. "katolicka" jest tym samym co dokladnie słowa "ludowa"--- i oznacza nic innego jak  DYKTATURE ideologiczna i niszczenie Demokracji.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   villk
   Czas publikacji:
   piątek, 14 października 2011 08:02
 • czwartek, 13 października 2011

Kategorie

Tagi

Kanał informacyjny