villk

polityka

 • środa, 05 września 2018
  • Obywatele

   Obywatele RP  robią bardzo dobra robotę . Cieszę się że w naszym kraju są ludzie , którzy nie boja się mówić prawdy prosto w oczy władzy.

    

   A teraz kilka słów do tych wszystkich posranych ze strachu , durnych czy zaślepionych do tych co to im się wydaje że prawda objawiana prezesa jest prawdą i prawem ….

   Przestańcie się   bać i robić pod siebie ze strachu . Prawda, ta zwykła  bardzo często niewygodna prawda wyzwala od strachu lepiej niż kaganiec na mordzie i pełna micha za 500+.

   Życzę wam panowie wojewodowie oraz wszystkim waszym przydupasom i ideologicznym pobratańcom  byście to zrozumieli wcześniej niż później.

   I żeby nie było nieporozumień… to co tu napisałem to nie jest pogardliwy ton ,..to zwykła próba mówienia do was waszym językiem ,..zwyczajnie pragnę ułatwić wam zrozumienie treści przekazu.

    

   http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,130517,23860481,myslozbrodniarze-obywatele-rp-doniesli-sami-na-siebie-do.html?v=1&pId=49843111&send-a=1#opinion49843111

    

   

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   villk
   Czas publikacji:
   środa, 05 września 2018 07:45
 • czwartek, 30 sierpnia 2018
  • cenzura w polsce

   "Przyznał, że w Sahryniu – z rąk Armii Krajowej i Batalionów Chłopskich - zginęło kilkaset osób..."

   mam pytanie do dyrkecji IPN ..czy w Sahryniu mordowan nie polskich obywateli?

   takei działania to zwykłe SKU.wysynswo i   zakłamywanie historii tak post epja typowe ....k...łancuchowe

   h ttps://villk308488492.wordpress.com/2018/08/30/kurwy-lancuchowe/

   cenzura ..to miecz od którego ginie historia

    

   http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,130517,23842250,historyk-opowiedzial-o-zbrodni-armii-krajowej-na-ukraincach.html?v=1&pId=49785588&send-a=1#opinion49785588

   

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   villk
   Czas publikacji:
   czwartek, 30 sierpnia 2018 18:38
  • Kurwy łańcuchowe.

   Weźmy takie słowo jak POLITYK,. Kogo ono oznacza? Kogoś kto stara się myśleć i w szerszym kontekście dostrzegać powiązania skutków z przyczynami , kogoś kto poprzez to rozumienie stara się mieć wpływ na te skutki w kierunku przez siebie pożądanym.

    

   Teraz weźmy słowo POŻADANYM , myślę, że to kluczowe słowo tej łamigłówki.

   Pożądanym czyli takim , który określi to czego ten polityk chce .

   To pytanie o motywacje oraz o jego poziom świadomości ,wyobraźni. Jeden będzie sobie w stanie wyobrazić zmiany systemowe i społeczne,  drugi jedynie dupę swej sekretarki , i obaj za pomocą budowania przyczyn będą się starali osiągnąć zamierzony skutek.

    

   BUDOWANIE PRZYCZYN to jak proces siania na roli, lub szczepienia drzewek .To proces w którym polityk buduje swe zaplecze polityczne zachęca innych do swej idei czy to za pomocą edukacji czy manipulacji lub przekupstwa. To etap w którym polityk potrzebuje PIENIĘDZY.

   Potrzebuje pieniędzy aby szerzyć swa idee , bowiem jakikolwiek wybierze kanał dystrybucji swej polityki to zawsze wprost lub pośrednio będzie potrzebował pieniędzy aby dane medium sprawnie przekazywało jego słowa.

    

   I tu zaczyna się jego  konflikt pomiędzy tym czego pragnie a tym co musi aby móc realizować to co pragnie.

    

   CHCIEJSTWO  jest podstawowa jednostka chorobowa polityków , czyli on chce ale nie ma jak i czym . Straszny ból niemocy ale jest na to rada… SPONSOR POLITYCZNY . Taki sponsor oznacza środki na budowanie przyczyn które doprowadza do celu . Sponsor nie kupi politykowi celu , kupi mu narzędzie do zdobywania celu,  kupi mu narzędzie do zaspakajania jego aspiracji, zbuduje mu tor po którym on będzie mógł gonić króliczka. 

   Im bliżej mety tym większe potrzeby bo cel już prawie na wyciągnięcie dłoni i tym łatwiejsza zgoda polityka na sugerowane przez sponsora zmiany celów.

    

   W idealnym układzie sponsorem polityka jest bezpośrednio społeczeństwo . Społeczeństwo łożące na polityka w uznaniu jego wiedzy , doświadczania i autorytetu zdobytego wśród ogółu . Ale to układ utopijny występujący ewentualnie w małej lokalnej społeczności w której kontakt jest bezpośredni bez kanałów dystrybucji informacji .

   W naszej rzeczywistości społeczeństwo nie jest w stanie w sposób świadomy i niezależny  uznać autorytet czy wiedze danego polityka, bowiem jedyny przekaz jaki otrzymuje to medialna kreacja danego polityka . Kreacja , która  buduje polityczny sponsor.

    

   Obraz polityka jaki dostaje społeczeństwo jest przefiltrowany przez media , przefiltrowany jest on sam , jego cele  i jego obraz. Tak naprawdę od sponsora zależy jakie jego cele będą realizowane, co więcej od takiego sponsora zależy , który z polityków ma szanse pokazać się szerszej publiczności i zdobyć poparcie społeczne dla swych idei.

    

   Media to narzędzie tej kreacji , media w których dziennikarze tak samo jak politycy bardzo często chorują na chciejstwo, tyle że w ich wypadku sponsor jest bardziej oczywisty , to pracodawca.

    

   Dawniej , a przynajmniej w założeniu polityka budowała społeczeństwo, obecnie buduje jedynie sponsorów.

   Dlaczego w Stanach od dekad nie udaje się ograniczyć prawa do posiadania broni?

   Dlaczego w Polsce Rydzyk buduje koncern medialny , dlaczego to farmacja ma takie udział w  blokach reklamowych we wszelkich mediach? W czyich rekach jest faktyczna władza w rękach polityków , społeczeństwa , mediów, czy tych cichych pośredników zarabiających na każdym sprzedanym pistolecie i każdej sprzedanej paczce  kolejnej najlepszej odżywki do włosów.

   Kto faktycznie sprawuje władze polityk czy  taki czy inny handlarz strachem dla którego polityk jest tylko narzędziem , narzędziem które można zmienić na drodze do swego zysku.

   Cóż więc dziwnego, że patrzę na polityków jak na kurwy łańcuchowe systemu takich czy innych korporacji . Realia są takie a nie inne, poziom świadomości polityków i ich wyobraźnia też są takie a nie inne,   to „dzieci” swych społeczeństw, oni po prostu uosabiają nasze aspiracje  a koncerny zarabiają na naszym strachu , braku wyobraźni , braku edukacji  co więcej zarabiają na naszej chciwości i naszym chciejstwie bo tak jak politycy nie jesteśmy od niego wolni . Tak więc my sami budujemy swymi postawami ten system bogacenia się nielicznych  kosztem wielu.

    

    

   Ps.

   Drogi czytelniku….,…  zrozumiałeś?

   Już wiesz  kto jest kurwa łańcuchową?

    

   30.08 2018

   Villk

    

   

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   villk
   Czas publikacji:
   czwartek, 30 sierpnia 2018 09:23
 • wtorek, 28 sierpnia 2018
  • Twardoch kontra Płażyński

   Politycy na prawdę są za głupi, a ze wszystkich mierzą swoja miarą....

   sądze że :
   "politycy....to skurwe.le sprzedający nas za kasę jak bydło na targu, dziennikarze , media wcale nie lepsi kręcą niusy i zapychają papka czas antenowy i głowy jeszcze tych co usiłują myśleć."

   za
   h ttps://villk308488492.wordpress.com/2018/08/28/pie...na-komercja/ 

    

    

    

    

   http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,130517,23833586,prawda-krzywdzi-polakow-twardoch-nie-zostawil-suchej-nitki.html?v=1&pId=49759025&send-a=1#opinion49759025

   

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   villk
   Czas publikacji:
   wtorek, 28 sierpnia 2018 15:44
  • Pierdolona komercja.

   Zrobiłem sobie odpoczynek od netu , żeby wyluzować, nabrać dystansu,. Żeby mieć świeże i jasne spojrzenie i na politykę i na Polskę. Żeby nie nakręcać się zbytnio na polityków czy dziennikarzy, aby pisać spokojnie i nie bluzgać na społeczeństwo.

    

    

   NO KURWA MAĆ SIĘ NIE UDAŁO.

    

   Za oknem już żółkną liście, lato powoli odchodzi za bocianami a ja otwieram net i po dwóch dniach czytania mam dość Polskiej głupoty , chamstwa, pieniactwa i bezczelności polityków.

    

   TO SKURWIELE

    

   Zwykłe skurwiele , sprzedający nas za kasę jak bydło na targu, dziennikarze , media wcale nie lepsi kręcą niusy i zapychają papka czas antenowy i głowy jeszcze tych co usiłują myśleć.

    

   Co mnie wnerwia?

   Pomijam sprawy pisu i pisdzielczych konformistów i dyktatorów.

   Zajmujmy się sprawami prostymi …

   Reklama

   Ilość sponsorowanego gówna w mediach jest porażającą i dawno przekroczyła wszelkie normy. Ilość reklam telewizyjnych to jeśli by policzyć to chyba 2/3 czasu antenowego. W dodatku w tym samy czasie na wszystkich kanałach idą bloki reklamowe. Jeśli to nie jest zmowa to ja jestem biskup.

   Czemu ja plącąc za dostarczany sygnał jestem narażony na oglądanie reklam… w zdrowym układzie ekonomicznym to MI jako OBYWATELOWI powinno się płacić za oglądanie tego gówna.

    

   Śmieci …

   Kupując towar w sklepie płace przy kasie za towar i jego opakowanie

   Wyrzucając opakowanie płace za jego utylizacje…

   Producent produkując towar płaci opłatę za jego utylizacje wraz z opakowaniem…

   Trzy razy społeczeństwo płaci za to samo .

   Słyszę o podniesieniu czterokrotnym cen na śmiecie nie segregowane  dla końcowego odbiorcy czyli mieszkańca…. Dlaczego nie słyszę o wsadzeniu do pierdla tych wszelkich macherów od ekonomi co zezwolili na zrobienie z Polski w zastępstwie Chin  Śmietnik Europy? Dlaczego ja mam płacić z czyjeś cwaniactwo , on wpuszcza strumień śmieci z całego świata i zarabia na tym ciężka kasę , a jak mam płacić 4 razy więcej za  to co już jest dwa razy zapłacone… To jest kurwa mac zwykłe złodziejstwo.

   Marze o czasach gdy klient w hipermarkecie po kupnie towaru na taśmie go sobie przepakuje w swoje prywatne opakowanie i cały ten chłam zostawi do posprzątania hipermarketowi.

    

   Ludzie kurwa mać zróbcie to zostawiacie śmiecie u producenta tylko wtedy jeśli będzie taki strajk kupujących wypierdolimy w kosmos ten chory system dojenia nas.

    

   Polityka.

   Szkoda słów, żyjemy już w dyktaturze najpierw byli komuniści potem przyszli złodzieje a teraz faszyści, i wszyscy kradną ci ostatni tak jak komuniści kradną też historie .

    

   Jesteśmy społeczeństwem wyrżniętej inteligencji , Homo Sowietikus wychodzi z nas w wersji faszystowskiej . Jesteśmy głupi, podli, leniwi i źli. I to nie sa jeszcze najgorsze epitety jakim można nas obdarzyć..

   Pisowski kandydat na prezydenta miasta Gdańsk zaprzecza historii ,Twardoch  mu odpowiada sama prawdą i co,..  ojciec może by zrozumiał syn jak widać jest zbyt zaczadzony.

    

   15 sierpnia był bal na Wisłostradzie przebierańcy i dygnitarze….husaria bez koni Patataj, patataj … to jest prawdziwy obraz  pisowskiej Polski  - paw z piórkiem w dupie .

    

   Wysychamy … nikt się tym nie przejmuje przecież woda jest w butelkach, śmiecimy na potęgę i co z tego ,..  tyle jeszcze mamy lasów… zarabiamy na  tym i na wyciętych drzewach.

   Jesteśmy ślepi i głusi na sygnały liczy się tylko KASA i ZYSK i stołki dla popleczników.

    

    

   Kurwy i złodzieje  to jest prawdziwy polityczny obraz Polski, gdy na spokojnie mu się przyjrzałem.

    

   Za rok być może znów przylecą Bociany….

    

    Z wakacyjnym pozdrowieniem

    Absolutnie spokojny i świadomy

    

   Villk

    

   28.08.2018

    

   

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   villk
   Czas publikacji:
   wtorek, 28 sierpnia 2018 14:12
 • wtorek, 31 lipca 2018
  • Komentarz na blogu Passenta w sprawie wypowiedzi Morawieckiego

   Szlak mnie trafia

   Od lat mówię że skrajna prawica europejska  w tym polska , to piesek łańcuchowy Kremla.

   A po ostatnim szczycie USA Rosja widać że i interesy pewnych grup w USA i w Rosji są tożsame.

   Pan Morawiecki  gada głupoty i to nie pierwszy raz ale polemizując z nim mógłbym powiedzieć , że :

    

   1” Czy my sami wyzwoliliśmy się spod niemieckiej okupacji?” nie, wyzwolił nasz pies Szarik razem z czołgiem Rudy

   2.” Rosja nie prowadzi agresywnej polityki….a potem było referendum.” referendum jest dobre na wszystko - było 3 razy tak  i nie było żadnej agresji przecież.

   3.” Rosja nie ma żadnego interesu w tym, żeby użyć siły militarnej wobec Polski”

   Tylko głupcy walczą czołgami gdy mogą cudzymi rękami

   4. „Gdybyśmy nie postawili interesów Kijowa ponad naszym” czemu nie powiedzieć wprost ..POSTAWMY INTERESY MOSKWY ponad naszymi  a będziemy najlepszym przyjacielem kremla  dokładnie tak samo jak teraz myślimy o sobie w kontekście USA.

   5.” Rosja nie ma interesu w militarnej agresji na Polskę” patrz punkt 3  i jestem w stanie się zgodzić z takim twierdzeniem

   6. „Nasza polityka zagraniczna sprowadza się, niestety, do odgrywania roli marionetki Waszyngtonu” tak jak wyżej tyle że pan Morawiecki zapomniał że to nie marionetka decyduje , to jeden lalkarz przekazuje marionetkę drugiemu lalkarzowi.

   Zresztą więcej marionetek na tym świecie i w Polsce też.

   7. „Europa traci swoją moc, mogłaby ją odzyskać, gdyby połączyła się z Rosją” to było marzenie Stalina a tak serio to gdyby Rosja była demokracja w znaczeniu europejskim to byłby to plan,  skoro jednak tak nie jest, to  jedynie plan ANEKSJI EUROPY (nie koniecznie militarnie) patrz punk 3 i 5

    

   To tyle w temacie odpowiedzi na pisowska woltę w polityce wschodniej, będą teraz połykać własny język, a za rok dwa się okaże , że Putin to najlepszy przyjaciel PISU,  bo nie oddał wraku i dzięki temu dowody zamachu  Tuska sa zabezpieczone ..

   PIS to kłamcy i krętacze na górze i głupcy i konformiści na dole.

   Najciekawsza w tym wszystkim jest ręka trzymająca sznurki ….

    

    

   villk308488492.wordpress.com/2017/04/06/wladca-marionetek/

    

   oraz

    

   villk308488492.wordpress.com/2016/02/06/nemezis/

    

    

   31.07.2018

   Villk

    

    opublikowane tez na

   https://villk308488492.wordpress.com/2018/07/31/komentarz-na-blogu-passenta-w-sprawie-wypowiedzi-morawieckiego

   oraz na dywagacjach

   

    

   https://passent.blog.polityka.pl/2018/07/30/stary-czlowiek-wiec-moze/?nocheck=1

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   villk
   Czas publikacji:
   wtorek, 31 lipca 2018 08:21
 • poniedziałek, 30 lipca 2018
  • pis-pzpr

   "„Ja, niżej podpisana/y, uprzejmie informuję, że prawdopodobnie popełniłam/em czyn zabroniony w postaci propagowania ustroju totalitarnego (art. 256 par. 1 kk). W dniu 29 lipca 2018 r., w godzinach przedpołudniowych, na siedzibie biura poselskiego Krzysztofa Czabańskiego w miejscowości (tu nazwa) umieściłam/em kartkę formatu A4 z napisem »PZPR«. Moje podejrzenie wobec siebie samej/ego wywodzę z faktu, że taki właśnie zarzut Prokurator Rejonowy w Wąbrzeźnie Janusz Biewald postawił Elżbiecie Podleśnej, która napisała »PZPR« na biurach poselskich posła Czabańskiego w Wąbrzeźnie i Golubiu-Dobrzyniu. Skoro napis »PZPR« wyczerpuje znamiona art. 256 par. 1 kk, to chociaż moją intencją nie było propagowanie ustroju totalitarnego, ale napiętnowanie totalitarnych zachowań polityków partii rządzącej, nie uchylam się od odpowiedzialności i dlatego sama/sam na siebie uprzejmie donoszę”."

    

    

    i mamy nazwisko prokuratora

    

   Prokurator Rejonowy w Wąbrzeźnie Janusz Biewald - "geniusz"

   za

   https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1758128,1,wyjasniamy-skad-kartka-z-napisem-pzpr-na-biurach-posla-czabanskiego.read

   

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   villk
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 30 lipca 2018 23:22
  • dyskusja o kk na polityce

   @PAK4
   co do "moralny kościół" to chciałbym by jego "kadry" przestrzegały przyajmniej podstawowych założeń swej religii  a nie były strażnikami hipokryzji.
   Jak kościół katolicki może tolerować w swych strukturach pedofilie , zakłamanie , hipokryzje , bogacenie się , posługiwanie się religia jako narzędziem politycznym - to przecież wprost sprzeniewierzenie się zasadom chrześcijaństwa.Gdy pisze moralny ma na myśli nie przeciwstawiający się sobie samemu.
   A że nie jest monopolistą to ja wiem , ale chwiałbym by i on to wiedział.
   kwestia praw obywatelskich kobiet jest w moim rozumieniu nierozerwalnie związana z kwestia prawa do aborcji . To długa by była rozmowa ale założenie główne jest takie , że Państwo nie może patrzeć na Obywatela poprzez pryzmat jego płci.
   (już słyszę słowo "gender"), Obywatele to byt będący częścią państwa , taka podstawowa cegiełka prawna i społeczna - aby państwo jako budowla było silne to te "cegiełki " muszą być równe. Określanie płci , niszczy tą równość.
   Prawo do aborcji przysługuje OBYWATELOWI a nie kobiecie , to dwie rożne kategorie, to rozróżnienie a właściwe jego brak jest podstawą sporu o prawo do aborcji.
   co do ostatniego... Kościół powinien być strukturą działająca w ramach prawa państwowego  a nie ponad nim i to w zasadzie zamyka temat relacji państwo kościół i ich wzajemnych relacji finansowych.(oczywiście tez można by o tym długo)
    Pozdrawiam Villk 

    

   https://szostkiewicz.blog.polityka.pl/2018/07/28/ciaze-rowne-i-rowniejsze/#comment-338851

    https://szostkiewicz.blog.polityka.pl/2018/07/28/ciaze-rowne-i-rowniejsze/#comment-338854 

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   villk
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 30 lipca 2018 23:05
 • niedziela, 29 lipca 2018

Kategorie

Tagi

Kanał informacyjny