villk

Wpis

wtorek, 28 sierpnia 2018

Pierdolona komercja.

Zrobiłem sobie odpoczynek od netu , żeby wyluzować, nabrać dystansu,. Żeby mieć świeże i jasne spojrzenie i na politykę i na Polskę. Żeby nie nakręcać się zbytnio na polityków czy dziennikarzy, aby pisać spokojnie i nie bluzgać na społeczeństwo.

 

 

NO KURWA MAĆ SIĘ NIE UDAŁO.

 

Za oknem już żółkną liście, lato powoli odchodzi za bocianami a ja otwieram net i po dwóch dniach czytania mam dość Polskiej głupoty , chamstwa, pieniactwa i bezczelności polityków.

 

TO SKURWIELE

 

Zwykłe skurwiele , sprzedający nas za kasę jak bydło na targu, dziennikarze , media wcale nie lepsi kręcą niusy i zapychają papka czas antenowy i głowy jeszcze tych co usiłują myśleć.

 

Co mnie wnerwia?

Pomijam sprawy pisu i pisdzielczych konformistów i dyktatorów.

Zajmujmy się sprawami prostymi …

Reklama

Ilość sponsorowanego gówna w mediach jest porażającą i dawno przekroczyła wszelkie normy. Ilość reklam telewizyjnych to jeśli by policzyć to chyba 2/3 czasu antenowego. W dodatku w tym samy czasie na wszystkich kanałach idą bloki reklamowe. Jeśli to nie jest zmowa to ja jestem biskup.

Czemu ja plącąc za dostarczany sygnał jestem narażony na oglądanie reklam… w zdrowym układzie ekonomicznym to MI jako OBYWATELOWI powinno się płacić za oglądanie tego gówna.

 

Śmieci …

Kupując towar w sklepie płace przy kasie za towar i jego opakowanie

Wyrzucając opakowanie płace za jego utylizacje…

Producent produkując towar płaci opłatę za jego utylizacje wraz z opakowaniem…

Trzy razy społeczeństwo płaci za to samo .

Słyszę o podniesieniu czterokrotnym cen na śmiecie nie segregowane  dla końcowego odbiorcy czyli mieszkańca…. Dlaczego nie słyszę o wsadzeniu do pierdla tych wszelkich macherów od ekonomi co zezwolili na zrobienie z Polski w zastępstwie Chin  Śmietnik Europy? Dlaczego ja mam płacić z czyjeś cwaniactwo , on wpuszcza strumień śmieci z całego świata i zarabia na tym ciężka kasę , a jak mam płacić 4 razy więcej za  to co już jest dwa razy zapłacone… To jest kurwa mac zwykłe złodziejstwo.

Marze o czasach gdy klient w hipermarkecie po kupnie towaru na taśmie go sobie przepakuje w swoje prywatne opakowanie i cały ten chłam zostawi do posprzątania hipermarketowi.

 

Ludzie kurwa mać zróbcie to zostawiacie śmiecie u producenta tylko wtedy jeśli będzie taki strajk kupujących wypierdolimy w kosmos ten chory system dojenia nas.

 

Polityka.

Szkoda słów, żyjemy już w dyktaturze najpierw byli komuniści potem przyszli złodzieje a teraz faszyści, i wszyscy kradną ci ostatni tak jak komuniści kradną też historie .

 

Jesteśmy społeczeństwem wyrżniętej inteligencji , Homo Sowietikus wychodzi z nas w wersji faszystowskiej . Jesteśmy głupi, podli, leniwi i źli. I to nie sa jeszcze najgorsze epitety jakim można nas obdarzyć..

Pisowski kandydat na prezydenta miasta Gdańsk zaprzecza historii ,Twardoch  mu odpowiada sama prawdą i co,..  ojciec może by zrozumiał syn jak widać jest zbyt zaczadzony.

 

15 sierpnia był bal na Wisłostradzie przebierańcy i dygnitarze….husaria bez koni Patataj, patataj … to jest prawdziwy obraz  pisowskiej Polski  - paw z piórkiem w dupie .

 

Wysychamy … nikt się tym nie przejmuje przecież woda jest w butelkach, śmiecimy na potęgę i co z tego ,..  tyle jeszcze mamy lasów… zarabiamy na  tym i na wyciętych drzewach.

Jesteśmy ślepi i głusi na sygnały liczy się tylko KASA i ZYSK i stołki dla popleczników.

 

 

Kurwy i złodzieje  to jest prawdziwy polityczny obraz Polski, gdy na spokojnie mu się przyjrzałem.

 

Za rok być może znów przylecą Bociany….

 

 Z wakacyjnym pozdrowieniem

 Absolutnie spokojny i świadomy

 

Villk

 

28.08.2018

 Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
villk
Czas publikacji:
wtorek, 28 sierpnia 2018 14:12

Polecane wpisy