villk

Wpis

niedziela, 18 czerwca 2017

Gardzący .... są wśród nas.

Mao miał swój Długi Marsz,...

Kaczyński ma swoje co miesięczne wstąpienia na przed pałacową drabinkę….

Długa droga w dochodzeniu do „prawdy” jest czasem lepszym celem niż sama prawda, a kolce białych róż potrafią ranić aż do krwi uświadamiając co niektórym ich własną małość. Za frazesami wielkich słów takich jak:  patriotyzm , niepodległość, prawda, prawo , kryją się stare ideologie komunistów i faszystów działających ręka w rękę w narzucaniu innym swej chorej ideologii.

Agentura…szpiegomania,…odchodzimy od brzozy w celu poszukiwania wroga ,…wróg i jego zdefiniowanie jest ważne , to wie każdy kto wychował się na „Księdze urwisów” Niziurskiego, …. i ciągle jeszcze z niej nie wyrósł.

 

A Macierewicz skazany.

 

Macierewicz został skazany wyrokiem  Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie na grzywnę 500 złoty za brak informacji i rażące naruszenie prawa.

 

No tak ,…a Al Capone  odsiedział swoje w więzieniu za podatki ,.. zupełnie nie wiem czemu to mi się tak skojarzyło,…hm, … może to kwestia demencji.

 

Czy nazwać kogoś faszystą , komunista czy gangsterem to tak naprawdę wszystko jedno, to synonimy takiej samej postawy życiowej, ... postawy pogardy wobec innych, choćby ta pogarda była schowana za najpiękniejszymi parawanami słów.

 

villk

 

11. 06 2017

W nawiązaniu do

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mao_Zedong

 

http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,147963,21943861,w-polsce-jest-ogromnie-rozbudowana-agentura-obcych-panstw.html

 

 

http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,147963,21942358,antoni-macierewicz-ukarany-sad-wymierzyl-mu-grzywne-razace.html

 

oraz do

https://pl.wikipedia.org/wiki/Al_CaponeSzczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
villk
Czas publikacji:
niedziela, 18 czerwca 2017 00:07

Polecane wpisy