villk

Wpis

niedziela, 30 kwietnia 2017

Faszyzm w Warszawie

Czytelnikom , którzy nie lubią ostrych słów sugerował bym aby dalej nie czytali , bo to nie będzie grzeczny tekst - będą bluzgi.

 

Gdy widzę faszystowskich głupoli depczących ziemie na której ginęli Powstańcy Warszawscy  , depczący dokładnie tę ziemię na której zginęły setki tysięcy Polaków w imię obrony Polski przed faszyzmem w wydaniu niemieckim , to JASNY SZLAK  mnie trafia  na tych papier.dońców  stukających podkutymi buciorami o te groby i przynoszących na swych sztandarach nasz rodzimy polski faszyzm.

Bo powiedzmy to jasno ideologia onr-u to zwykły faszyzm , to ideologia zakompleksiałych głupków , którzy muszą się dowartościowywać czy to mundurem , sztandarem czy ideologią wskazującą na innych że są od nich gorsi . To jest w ich mniemaniu ten polski  „lepszy sort” tak jak czarne mundury niemieckiego SS były lepszym sortem Niemców, na marginesie, ciekawe czy te nacjonalistyczne barany też   sobie pod lewa pachą  grupę krwi tatuują?

Krzyczą o katolicyzmie podczas gdy im do zwykłego chrześcijaństwa daleko , niedouczone na religii czym jest chrześcijaństwo wrzeszczą swe szowinistyczne hasła myśląc że krzykiem zmienią rzeczywistość. A to się tak nie da… Cham będzie Chamem nawet jeśli nacjonalistycznym. Faszysta z zasady jest ograniczony umysłowo do jednej „słusznej idei”, idei schowanej w prostackich i łatwych do zapamiętania dla tej niedouczonej sfory hasłach.

Nie można być intelektualistą będąc faszystą , to sprzeczność. Nie można być chrześcijaninem będąc faszystą ,   to również sprzeczność.

 

Ulicami Warszawy przeszła dziś nienawiść, ochraniała ją Policja , państwowa służba mająca strzec porządku w naszym Państwie . Zgadzam się z tezą  z bloga Cleofasa, że akuszerem tego polskiego faszyzmu jest PIS, co więcej sądzę że pis usiłując zaszczepić w edukacji Polaków histeryczno martyrologiczne bałwochwalstwo   będzie dążył do rozrostu tego ruchu, to w nim widzi swą siłę …i ma racje bo siła pisu jest nasza własna polska głupota. Im jesteśmy głupsi , im bardziej prostacy , im bardziej zakompleksieni tym łatwiejsi do manipulowania choćby nacjonalistycznym hasłem czy pochodem.

Pochodnie w dłonie i jakiegoś wroga zawsze się znajdzie czy to będzie Żyd  czy Muzułmanin czy Murzyn to bez znaczenia ważne jest że każdego głupka a takim niewątpliwie jest każdy faszysta bardzo łatwo na wszystko napuścić, wiedział o tym i Hitler i Goebbels.

 

Nie chce mi się wierzyć , że są wśród nasz Polaków takie głupki , które za chwilę będą wrzeszczeć, że Polacy to naród wybrany , że Chrystus  nam Królem , że Polska ponad wszystko,…. że Chrystus z nami ……..trzeba być niedouczonym debilem by w to wierzyć, by nie wiedzieć, że to wszystko już było , Trzeba mieć kompleksy większe od jaj by musieć w ten sposób się dowartościowywać…A jeśli jednak tacy właśnie są ,…to straszne  bo  takich ludzi można zaprowadzić w każda przepaść i w każde szambo . Ockną się umazani brunatnym gównem na samym dnie tego szamba i być może wtedy zrozumieją to co napisałem kiedyś a propos  marszu Pisu , że ..” "PATRIOTYZM TO NIE DEPTANIE BRUKU I PALENIE POCHODNI , TO NAWET NIE KLĘCZNIE NA KRAKOWSKIM PRZEDMIEŚCIU . PATRIOTYZM TO CICHA PRACA , NAJCZEŚCIEJ NAD SAMYM SOBĄ."

 

A dla faszystowskich tumanów dodam że zamykanie się w getcie jednych poglądów na pewno nie służy edukowaniu się i że ilość znanych sobie faktów nie przekłada się wprost na poziom wiedzy.

Nie rozumiem kto ich tak skrzywdził , że dając im największą w dziejach możliwość edukowania się jednocześnie zabrał im zdolność uczenia się i logicznego myślenia, kto zastąpił im intelekt pusta propagandą i dlaczego są oni tak leniwi że nie chcą tego nawet zobaczyć. Wolą trwać w swym samozadowoleniu, że są lepszym nacjonalistycznym sortem.

 

Po ulicach Warszawy chodzą  faszystowskie świnie i państwowa Policja je ochrania ……

 

To porażające  jak bardzo zdegradowało nam się Społeczeństwo i Państwo.

 

30.04.2017

villk

 

PS.  Że przypomnę…

 

pomaszerują, poczują siłą policzą siebie , buty i kije i z tej zabawy w pełnym zachwycie w blasku pochodni oraz w skowycie wyrośnie rzesza  wiernych i miernych głupotą swoją dumnych niezmiernie bo nie matura, ale chęć szczera robi z kibola, dziś bohatera

 

 

 

 

 

W kontekście do

 

 

http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,147963,21750098,policja-chronila-onr-przed-protestujacymi-sa-nagrania-i-zdjecia.html

 

http://www.tokfm.pl/Tokfm/56,147963,21747875,krzyz-flagi-i-okrzyki-smierc-wrogom-ojczyzny-marsz-onr-w.html

 

http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,102433,21727758,o-zieba-prawdziwy-patriotyzm-to-ofiarnosc-i-solidarnosc-a.html

 

http://www.polskatimes.pl/fakty/polityka/a/marsz-onr-w-warszawie-zdjecia-narodowcy-swietowali-obywatele-rp-chcieli-zablokowac-pochod,12035470/

 

 

 

http://www.tokfm.pl/blogi/cleofas/2017/04/akuszerem_onr_jest_pis/1

 

http://www.tokfm.pl/blogi/villk/2016/11/wielka_polska_kolorowa/1

 Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
villk
Czas publikacji:
niedziela, 30 kwietnia 2017 23:06

Polecane wpisy