villk

Wpis

czwartek, 16 lutego 2017

Antykoncepcja tylko na receptę.

Awaryjna antykoncepcja  po przyjęciu 14 lutego (co za symboliczna data) projektu nowelizacji ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej będzie tylko na receptę.

Innymi słowy drogie Kobiety witajcie w swym PIEKLE, czyli w Polsce. Od czasów Boya nic się nie zmieniło.

Patriarchalno religijna zaraza szerzy się , wicepremier i minister kultury zagląda do torebek damskich i decyduje  o cudzym ciele , płodności i sexie . Ciekawe kiedy  wpadną na to aby wprowadzić prawny zakaz używania prezerwatyw jako  sprzecznych z nauką pewnej religii.

 

Szanowni rządzący informuję was, swymi działaniami powodujecie LUDZKIE NIESZCZĘŚCIA, swymi rządami doprowadzacie indywidualnych Obywateli do rozpaczy i nie rzadko do tragedii , to z tego typu polityki jak wasza  biorą się potem martwe ludzkie płody gromadzone  w beczkach po kapuście. To wy będziecie odpowiedzialni za samobójstwa niedoszłych młodych matek. Prawo do decydowania o swej płodności jest podstawowym prawem każdego człowieka i pragnę wam przypomnieć że KOBITETA też jest CZŁOWIEKIM i OBYWATELEM.

Z waszych działań cieszy się jedynie szara strefa usług medycznych i farmakologicznych, do to ich kieszeni pompujecie swymi decyzjami szeroki strumień pieniędzy, tak szeroki jak seroki jest obraz waszej głupoty w postrzeganiu społeczeństwa jako bydła.

Antykoncepcje serwujecie na receptę , swa głupotę wciskacie nam za darmo.

To jest ta wasza Dobra Zmiana? Według was lepsze jest bydło niż Obywatele? A może wy tyko bydłem umiecie zarządzać i rządzenie Obywatelami w Demokracji jest dla was za trudne?

Jeśli tak to zakażcie jeszcze sexu , masturbacji , mówienia czegokolwiek innego niż powtarzania myśli wodza i samodzielnego myślenia. Choć myślenia powinniście właściwie zakazać całkowicie , bo myślenie samodzielnych Obywateli jest dla takiej władzy jak wasza bardzo groźne i powoduje trojakie  skurcze żołądka- u was skurcze strachu a u Obywateli skurcze wymiotne oraz ze śmiechu.

 

16.02.2017

villk 

 

„Pigułki ellaOne zostały dopuszczone do obrotu w UE w 2009 r. Główny mechanizm działania polega na hamowaniu lub opóźnianiu owulacji. W styczniu 2015 r. Komisja Europejska zezwoliła na dopuszczenie do sprzedaży preparatu ellaOne bez recepty.

Cytat za

http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,115167,21373456,tabletki-dzien-po-tylko-na-recepte.html?disableRedirects=true

 

w kontekście

http://www.tokfm.pl/blogi/villk/2016/03/aborcja_ponownie/1

oraz

http://www.tokfm.pl/blogi/villk/2016/08/krwa_mac_/1

 

http://www.tokfm.pl/blogi/villk/2015/01/zakaz_sexu_powinien_byc_wpisany_w_konstytucje/1

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
villk
Czas publikacji:
czwartek, 16 lutego 2017 18:54

Polecane wpisy