villk

Wpis

piątek, 01 stycznia 2016

Stop pislandyzacji.

Pis zamachnął się już na Konstytucje, na Trybunał Konstytucyjny, na Służbę Cywilną, a teraz ustawą policyjna zamachnął się na wolność w sieci.

 

Politycy Pisu być może myślą, że społeczeństwo jest już ogłupione codziennymi doniesieniami o nocnych posiedzeniach, że jest już pod presją prezesowskiej  „sytuacji nadzwyczajnej”, ale jeśli myślą że internauci pójdą jak barany na rzeź ich wolności to się mam nadzieje bardzo zdziwią…

Była sprawa ACTA większość polityków wyciągnęła z tego naukę ale jak widać nie wszyscy.

Zamach na indywidualna wolność Obywatela w Internecie jest sprawą do żywego dotykającą każdego. Każda litera wbita w klawiaturę własnego komputera może stać się w świetle tej ustawy dowodem użytym w dowolnym momencie przeciw Obywatelowi. Każdy komputer, każda skrzynka pocztowa, każda kamerka, mikrofon, czy też  każdy telefon może stać się narzędziem ustawowej inwigilacji

Hasła że uczciwi nie maja się czego bać przypominają mi szczytowy okres propagandy komunistycznej.(…podpiszcie Obywatelu przecież nie macie nic do ukrycia przed partią…)

 

Oświadczam – mam prawo do prywatności i nie zrzeknę się tego prawa, doskonale wiem że służby inwigilują mnie tak samo jak praktycznie każdego kto wykazuje jakąkolwiek aktywność w sieci i nie godzę się by ustawa policyjna sankcjonowała prawnie ten stan .

Wejście w życie tej ustawy to likwidacja prywatności nie tylko ekshibicjonistów facebookowych ale wszystkich tych, którzy nie chowają się za specjalistycznym oprogramowaniem, wszystkich tych, którzy jeszcze wierzą w to że z mocy samego prawa maja prawo do prywatności i wolności wypowiedzi.

 

PISLANDYZAJI  WOLNOŚCI W SIECI MÓWIĘ ZDECYDOWANE NIE

 

01.01.2016

villk

 

W kontekście

 

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,19415559,pinior-ustawa-policyjna-moze-zagrozic-podstawowym-wolnosciom.html

 Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
villk
Czas publikacji:
piątek, 01 stycznia 2016 22:40

Polecane wpisy