villk

Wpis

sobota, 23 stycznia 2016

Skaner.

– Zgłaszam kradzież prywatności.

 

– Obywatelu uspokójcie się przecież nic wam nie zginęło, wszyscy widza że macie wszytko to co mieliście.

O popatrzcie tu, stan waszego konta nie zmienił się od  godziny 16.20 kiedy to robiliście zakupy w osiedlowej sklepie na rogu jest zresztą na tą waszą tam obecność  potwierdzenie z monitoring osiedlowego, popatrzcie tu kamera numer 23.456 widać jak wchodzicie o 16.08 i wychodzicie o 16.25,.. no, no znów pięć minut zagadywaliście sklepową, nawet wam wasz czarujący uśmiech nie zginą jak z nią rozmawialiście co widać na monitoringu wewnętrznym. Zresztą wasze komplementy  o jej oczach były całkiem dobre, rozwijacie się  my to widzimy a wy mówicie że coś wam ukradziono,.. no na prawdę  nie ładnie tak kłamać…o i paragonu się nie wzięło…

Wasz samochód stoi na parkingu pod domem waszej kochanki  już trzeci dzień więc tez wam nie zginął, a jej mąż wraca dopiero za dwa dni (to nawet nie ma się co dziwić, że odwiedziliście sklep) o,.. a on jest teraz na granicy belgijskiej   ,.. o jak widać zresztą nie sam – no ale nie to jest tematem tego wyjaśnienia.

Mówicie, że zginęła wam prywatność, wy pomyślcie co wy chcecie zgłosić ..może następnym razem przyjdziecie i zgłosicie, że zginęły wam te dwa skręty co to je trzymacie już drugi tydzień w schowku pod parapetem?

Czy wy naprawdę nie rozumiecie, że to co chcecie zgłosić podlega karze? Że ta wasza prywatność to narzędzie terrorystów, czy chcecie być uznani za terrorystę?

Czy wy nie rozumiecie, że usiłujecie zgłosić coś czego nie ma, coś co nie istnieje, a takie zgłoszenie to juz akt wrogi państwu i partii. To akt wrogi prawu i sprawiedliwości społecznej, bowiem  zabieracie nam nasz cenny czas, czas który moglibyśmy poświęcić na przykład  na skanowienie waszych myśli.

Mówicie że to niemożliwe? Że to wasza głowa i wasze myśli? Dobrze, dobrze niech wam się tak zdaję jak z tą waszą prywatnością…powiem wam tylko tyle, że Egipcjanie też podobno nie mogli zbudować piramid.

No widzę na skanerze, że już nic nie chcecie powiedzieć … Możecie odejść Obywatelu.

 

23.01.2016

villk

 

 To tak w kontekście wszelkich ustaw inwigilacyjnych…Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
villk
Czas publikacji:
sobota, 23 stycznia 2016 09:44

Polecane wpisy